Sale!
Curly Deep Water Wave Ponytail Extensions Drawstring Ponytail Natural Black Color 100% Human Hair With Clip Thick Ponytail Hair
Selling fast! Over 8 people have in their cart
765 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 5 business days
- Free Shipping : On all orders over $79
Deep Wave Drawstring Ponytail Hair Extensions 100g 10-26 inches Pony tail Natural Black Color 100% Brazilian Remy Human Hair #1B
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Color Type | Pure Color |
| Brand Name | xbeauty |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Unit Weight | 100g/piece |
| Texture | Wavy |
| Attachment | Clip-In |
| Suitable Dying Colors | All Colors |
| Material Grade | Remy Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Ships From | CHINA |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Origin | CN |


















Reviews
There are no reviews yet.