Sale!
Human Hair Bun Extensions Messy Curly Elastic Scrunchies Hairpieces 100% Real Hair Chignon Donut Updo Hair Pieces For Women
Selling fast! Over 15 people have in their cart
362 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 5 business days
- Free Shipping : On all orders over $79
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 cm |
| Brand Name | OCGK |
| Texture | Curly |
| Material Grade | Remy Hair |
| Unit Weight | 60g/piece |
| Origin | CN |
| Suitable Dying Colors | Darker Color Only |
| Attachment | Clip-In |
| Color Type | Pure Color |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Items per Package | 1 Piece Only |
| Hair Quality | 100% Remy Human Hair |


















Reviews
There are no reviews yet.