Sale!
Ombre Afro Kinky Curly Ponytail Brazilian Remy Human Hair Drawstring Afro Puff Hair Bun Clip In Hair Extensions Ponytail 8inch
Selling fast! Over 3 people have in their cart
93 people are viewing this right now
- Estimated Delivery : Up to 5 business days
- Free Shipping : On all orders over $79
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 cm |
| Color Type | OMBRE |
| Brand Name | ALIBALLAD |
| Unit Weight | 120g/piece |
| Texture | Kinky Curly |
| Attachment | Clip-In |
| Suitable Dying Colors | Darker Color Only |
| Material Grade | Remy Hair |
| Can Be Permed | Yes |
| Human Hair Type | Brazilian Hair |
| Origin | CN |

















Reviews
There are no reviews yet.